Deri Ürünler

Şık ve kullanışlı, zarif ama pratik, hem de yıllardır süregelen bir geleneğin mirasçısı olarak modanın en son trendleriyle uyumlu. İşte AURORA'nın yeni seçkin deri aksesuar koleksiyonun bıraktığı ilk izlenim bu.

Bu izlenim üzerinde bu kadar geniş bir fikir birliğinin sağlanması ancak AURORA'yla henüz tanışmamış olanları şaşırtabilir. Seksen yıldır, dünyanın en prestijli ve en fazla rağbet gören seçkin yazı araçları markası olan AURORA'nın uluslararası alanda büyümesine tanık olan İtalya'daki ve dünyanın her yerindeki milyonlarca insan hariç tabii.

Bu başarının arkasında, mükemmeliyete kökten bağlılığın, İtalya'nın zanaatkar geleneğiyle yaşatılmaya devam eden bir bağın ve en son teknolojiyi devamlı takip etmenin dışında ortada hiçbir sır yok.

Bugün AURORA'nın yeni deri ürün koleksiyonunu benzersiz yapan da bu açıklanan ‘sır'lardır. Adres defterinden evrak çantasına, en sevdiğiniz kalemlerini saklamak için kullanacağınız kalem kılıflarına, bu koleksiyon seçkin yazının tutkunlarına ideal bir yoldaş sunmak için tasarlandı.

Seçkin yazının sakin akışına büyük değer verenler; her ayrıntıya, her çizgiye, her malzemeye bu yaklaşımla bakanlar tarafından önerilen dört farklı koleksiyon, en iddialı hedeflere ulaşmada olmazsa olmaz bir dinginlik ve deneyimle, ilk görüşte aşkı doğuran parçalar sunuyor.