Venezia

Venezia

En nefes kesici İtalyan sanat şehirlerinden biri olan Venedik'in şerefine güzellik ve olağan üstü zariflikten oluşan bir seri. "Serenissma'nın" karakteristik atmosferi ve zengin kültürel mirasından etkilenmiş, istisnai kalitede bir yazım aracı.

Kapak 18 Kt. som altın veya altın kaplama ya da Kapak 925 ‰ saf gümüş süslemelidir ve gövdesi reçinedendir.

Firenze

Firenze

Aurora Floransa'ya atfen özel bir koleksiyon geliştirdi: En iyi usta işlemecilerin gelenekleriyle, ince Rönesans tarzı süslemelerle bezenmiş, eşsiz kalem serisi. Kapağı altın veya gümüş süslemeler ve değerli taş işlemeleriyle, Floransa'nın en ünlü sanat parçalarıyla bezenmiştir: Katedral, Ponte Vecchio, Michelangelo'nun David'i ve Signoria Meydanı. Bütün kalemler bu şehrin daimi simgesi olan ince zambak desenleriyle süslenmiştir.

Kapak 18Kt som altın veya altın kaplama ya da Kapak 925‰ saf gümüş süslemelidir.

Torino-Italia 150

Torino-Italia 150

Kıymetli detaylar

Kalem saklı güzelliklerle donanmış bir şehrin siluetini çiziyor. Şahlanmış bir boğa (1687'den beri Torino'nun simgesi), Palazzo Madama (Şehirin ilk kapısı ve daha sonradan asil “madamların” rezidansı), şehrin sokakları arasından gururla yükselen Mole Antonelliana ve meşhur Savoy Dükü Emanuele Filiberto'nun profillerini sergiliyor.