Hakkımızda

Bulat Dış. Tic. A.Ş; inşaat, madencilik ve otomotiv gibi sektörlerde uzun yıllardır faaliyet gösteren kişiler tarafından 2012 yılında Ankara’da kurularak lüks tüketim sektöründeki yerini almıştır.

Yazı araçları, saat, lüks deri ürünleri, kâğıt üretim ve satışında lider bir marka olan Aurora ise 1919 yılında İtalya’nın Torino şehrinde kurulmuştur. Birinci Dünya Savaşı sonrasında ilk İtalyan dolma kalemi olarak doğan, İtalyanca şafak anlamına gelen umut ve yeniden doğum mesajı veren, kuşaktan kuşağa aktarılan benzersiz bir stilin başlangıcı olan Aurora dün olduğu gibi bugün de ince işçiliği ve teknikleri ile değerli malzemeleri ustalıkla birleştirerek küçük sanat eserleri yaratmaktadır. 1919’dan beri koleksiyoncular ve uzmanlarca gerçek mücevher olarak kabul edilen Aurora ürünleri devlet adamları, iş adamları, sanatçılar, yazarlar ile spor camiasının ünlü simalarının vazgeçilmez aksesuarı olmuştur.

Çeşitli eğitimlerden geçmiş uzman bir kadro ile çalışan Bulat Dış. Tic. A.Ş 2012 yılında Aurora ile uzun yıllar sürecek bir iş birliğine imza atarak şirketin Türkiye Distribütörü olmuştur. Bulat Dış. Tic. A.Ş olarak öncelikli hedefimiz dünyanın 5 kıtada 50’den fazla ülkede 200 ‘den fazla satış noktasında yer alan seçkinliğin sembolü, kültür, moda ve lüksün birleşimi Aurora ürünlerini tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olan takdirle karşılanan bir marka haline getirmektir. Bu amaçla 2013 yılında Ankara’da açılan Aurora Butiği önümüzdeki dönemde Türkiye’nin değişik bölgelerinde açılacak olan satış noktaları izleyecektir.